KNL Catering s.r.o. se stal od 1.10.2017 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost Inteva Products Czech Republic a.s. v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Zakázku jsme získali na základě řádného výběrového řízení, kde jsme nahradili společnost GTH Multicatering.

?Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.

Strava do této provozovny se vyrábí v naší výrobně v Jablonci nad Nisou a je dovážená v souladu se systémem HACCP.

➡Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.

Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

➡Jídelna a kantýna společnosti Inteva Products Czech Republic a.s. bude zajímavá svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

Kantýna v této provozovně je otevřená od 7.50 do 14.00. Zajišťujeme teplé obědy. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

Jde o naší 32 provozovnu v divizi firemního stravování a zároveň o šestý provoz s vlastní varnou.

Naše společnost se také rozšířila o další provoz s 2 stálými zaměstnanci.

Děkujeme všem zákazníků za stálou přízeň

www.knl-catering.cz

Všechny novinky