Divize Catering a služby

Profesionální cateringové služby na klíč

Specializujeme se na poskytování cateringových služeb jako jsou rauty, párty, gardenparty, recepce, firemní večírky a oslavy. Máme bohaté zkušenosti a široký záběr – od tradiční staročeské kuchyně přes italské a mexické dobroty po čínskou a thajskou exotiku. Zorganizujeme společenskou akci v sídle Vaší firmy, kongresový catering a klidně rodinnou oslavu u Vás na zahradě. Naše služby oceníte při jednání s obchodním partnerem, při slavnostních příležitostech i neformálních firemních večírcích.

Každá naše akce je originál. Jídla ze všech koutů světa, koktejly od profesionálních barmanů, servis pokrývající pronájem prostor, květinovou výzdobu, hudbu i profesionálního moderátora.

S návrhem akce Vám rádi poradíme a vytvoříme společně zážitek, který si díky naší gastronomii a skvělé organizaci se svými hosty naplno užijete!

Nabízíme

Akce na míru

 KNL – Catering se nespokojil jen s myšlenkou kvalitního „NASYCENÍ A NAPOJENÍ“ svých klientů a začal se plnohodnotně věnovat i tzv. akcím na klíč, mezi které patří realizace svateb, pořádání dětských dnů, team buildingů pro malé i velké subjekty.

Služby

Kontakt

Manažer divize cateringu a služeb

Karel Havránek
485 312 254
602 536 042
 karel.havranek@nemlib.cz
 catering@nemlib.cz