?KNL Catering se stal od 9.4.2018 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost DencoHappel CZ a.s. v Liberci.

?Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.

➡Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.

Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

➡Jídelna a kantýna společnosti DencoHappel CZ a.s. bude zajímaví svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

Kantýna v této provozovně je otevřená již od 7:00 – 14.00. Zajišťujeme teplé obědy a večeře. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

Jde o naší 35 provozovnu v divizi firemního stravování a také sedmý provoz s vlastní kuchyní. Počítáme zde s odbytem okolo 2000 porcí denních jídel.

Naše společnost se také s rozšířením o další provoz rozšířila o 10 stálých zaměstnanců.

Všechny novinky