Krajská nemocnice Liberec, a.s. a jeho stravovací oddělení  (KNL Catering)  se stala od 1.6.2020 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost Benteler ČR s.r.o (závod Stráž nad Nisou)

Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.

➡Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.

➡Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

➡Jídelna a kantýna společnosti Benteler ČR s.r.o bude zajímavý svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále? informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

Kantýna v této provozovně je otevřená již od 6.00 do 18.00. Zajišťujeme teplé obědy. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

Jde o naší 39 provozovnu v divizi firemního stravování. Společnost Benteler ČR s.r.o.  ( pobočka Stráž nad Nisou ) zaměstnává přes 200 zaměstnanců   a počítáme s odbytem okolo  80  porcí denních jídel.

www.knl-catering.cz

 

Všechny novinky