KNL Catering ( catering Krajské nemocnice Liberec, a.s. )  se stal od 1.2.2024  hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost ZF Automotive Czech s.r.o. ( závod Liberec  )
 
🔝Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.
 
➡️Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.
 
➡️Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.
 
➡️Jídelna a kantýna společnosti ZF bude zajímavá svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále🔊 informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.
 
Děkujeme všem zákazníků za stálou přízeň️.
 
www.knl-catering.cz
#knlcatering #dinner #catering #service #sandwich #food #coffeebreak #czechfood #bbq #wings #grill #lunch #brunch #kanapky #jidelna #jidlo #burger #pho
Všechny novinky