Krajská nemocnice Liberec nabízí pacientům možnost volby obědového menu

Pacienti se mohou do webové aplikace na adrese https://stravovani.nemlib.cz/paco přihlásit na vlastních zařízeních (notebook, tablet, chytrý telefon) Aplikace je dostupná nepřetržitě, změnit výběr je však z provozních důvodů možné vždy jen den dopředu do 12:00h

Hospitalizovaní pacienti na lůžkových odděleních, kteří nemají dietní omezení (ošetřující lékař jim při příjmu naordinoval dietu č. 3), si mohou vybrat obědové menu ze dvou možností. Buď racionální stravu, kterou podáváme jako dietu č. 3 – ta představuje spíše tradiční českou kuchyni s lehčím ozdravěním receptur, aby byla uspokojena co nejširší populace pacientů v nemocnic, nebo menu 3FIT, které respektuje zdravější výběr potravin s preferencí například ryb, luštěnin, zeleniny a bez smažených pokrmů a uzenin.

Stravovací oddělení Krajské nemocnice Liberec ( KNL Catering ) se pustilo do realizace projektu Nemocniční strava, jehož cílem je nabídnout pacientům v nedietním režimu pestřejší, kvalitnější a také zdravější pokrmy, navíc s možností výběru a větším zastoupením regionálních produktů.

Pokud se chcete podívat, co bude v Krajské nemocnici Liberec tento týden na oběd, jídelní lístek i s fotkami je zde:

https://www.knl-catering.cz/…/krajska-nemocnice…/

Všechny novinky