KNL Catering s.r.o. se stal od 1.7.2017 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby  firemního stravování pro společnost ZF TRW Automotive Czech s.r.o. v Jablonci nad Nisou. Zakázku jsme  získali na základě řádného výběrového řízení, kde jsme po mnoha letech nahradili společnost Eurest.

Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji. Navíc se nám otvírají vrata v dalším velkém krajském městě a jeho okolí a jsme připraveni se nadále rozšiřovat.

Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně. Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

Jídelna  a kantýna společnosti ZF TRW Jablonec nad Nisou bude zajímavá svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří  jsou neustále informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

Kantýna v této provozovně je otevřená již od 5.30 do 18.30. Zajišťujeme teplé obědy a večeře. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

Jde o naší 31 provozovnu v divizi firemního stravování a zároveň o šestý provoz s vlastní varnou.  Společnost ZF TRW zaměstnává přes 1100 zaměstnanců a počítáme s odbytem okolo 800 porcí denních jídel.

Naše společnost se také s rozšířením o další provoz rozšířila o 11 stálých zaměstnanců.

Děkujeme všem zákazníků za stálou přízeň

Všechny novinky