?KNL Catering ( catering Krajské nemocnice Liberec, a.s. ) se stal od 1.7.2020 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost Benteler ČR s.r.o ( závod Jablonec nad Nisou )

?Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.

➡️Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.

➡️Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

➡️Jídelna a kantýna společnosti Benteler ČR s.r.o ( závod Jablonec nad Nisou ) bude zajímavá svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále? informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

Kantýna v této provozovně je otevřená již od 6.00 do 18.00. Zajišťujeme teplé obědy a večeře. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

Jde o naší 40 provozovnu v divizi firemního stravování. Společnost Benteler ČR s.r.o ( závod Jablonec nad Nisou ) zaměstnává přes 500 zaměstnanců.

Děkujeme všem zákazníků za stálou přízeň️

www.knl-catering.cz

#knlcatering #dinner #catering #service #sandwich #food #coffeebreak #czechfood #bbq #wings #grill #lunch #brunch #kanapky #jidelna #jidlo #burger #pho

www.knl-catering.cz

 

Všechny novinky