?KNL Catering se stal od 6.5.2019 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost A.RAYMOND JABLONEC s.r.o. ?❤️

?Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.?

➡️Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.

➡️Naši ??kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

➡️Jídelna a kantýna společnosti A.RAYMOND JABLONEC s.r.o. bude zajímaví svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále? informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

?Kantýna v této provozovně je otevřená již od 7.30 do 14.00. Zajišťujeme teplé obědy a večeře. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

?Jde o naší 38 provozovnu v divizi firemního stravování. Společnost A.RAYMOND JABLONEC s.r.o. zaměstnává přes 300 zaměstnanců a počítáme s odbytem okolo 250 porcí denních jídel.

➡️Naše společnost se také s rozšířením o další provoz rozšířila o 3 stálé zaměstnance.?

?Děkujeme všem zákazníků za stálou přízeň❤️

www.knl-catering.cz

#knlcatering #dinner #catering #service #sandwich #food #coffeebreak #czechfood #bbq #wings #grill #lunch #brunch #kanapky #jidelna #jidlo #burger #pho
www.knl-catering.cz

Všechny novinky