🥁KNL Catering ( catering Krajské nemocnice Liberec, a.s. ) se stal od 1.5.2023 hrdým dodavatelem a poskytovatelem služby firemního stravování pro společnost Benteler ČR s.r.o ( závod Chrastava )

🔝Pro naši společnost je získání této provozovny velkým přínosem a upevňujeme si roli největšího hráče v našem oboru v kraji.

🟢 Stejně tak jako v ostatních našich provozovnách budeme i zde přistupovat jako k jedinečné akvizici, kdy za svými službami vidíme konkrétní hosty, kterým jsou na míru podle jejich potřeb poskytovány služby nejvyšší úrovně.

❤️ Naši kuchaři jídla nevyrábějí, ale vaří je s péčí osobního přístupu a klasických postupů se zapojením prvků moderní gastronomie.

🔵 Jídelna a kantýna společnosti Benteler ČR s.r.o ( závod Chrastava ) bude zajímavá svou zákaznickou strukturou, kde chceme uspokojit široké spektrum strávníků různých sociálních skupin. Klademe důraz na komunikaci se zákazníky, kteří jsou neustále🔊 informováni o připravovaných a probíhajících gastronomických akcích, stejně tak o denní nabídce.

✔️Kantýna v této provozovně je otevřená již od 5.30 do 19.00. Zajišťujeme teplé obědy a večeře. Součástí naší služby je i poskytování chlazené stravy a to po celý den, proto máme v závodě rozmístěné naše výdejové automaty.

📈Jde o naší 42 provozovnu v divizi firemního stravování.

Jídelna a kantýna Benteler Chrastava

❤️ Děkujeme všem zákazníků za stálou přízeň️
#knlcatering #dinner #catering #service #sandwich #food #coffeebreak #czechfood #bbq #wings #grill #lunch #brunch #kanapky #jidelna #jidlo #burger #pho

Všechny novinky